• Албан ёсны цахим хуудас
Утасны жагсаалт

АЙМГИЙН УДИРДЛАГА, ХЭЛТЭС, ГАЗРЫН ДАРГА НАРЫН

 УТАСНЫ ЖАГСААЛТ

 

Овог, нэр

Албан тушаал

Ажлын утас

1

О.Пүрэвдорж

Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын дарга

7032-2354

2

А.Ишдорж

Засаг дарга

7032-2376

3

И.Доржсүрэн

Засаг даргын орлогч

7032-3847

4

Ц.Ганболд

Засаг даргын Тамгын газрын дарга

7032-2073

5

Т.Гончигдорж

ИТХ-ын Нарийн бичгийн дарга

7032-2200

6

Н.Энхцэцэг

Төрийн захиргааны удирдлагын хэлтсийн дарга

7032-2380

7

А.Отгонцэцэг

Хууль, эрх зүйн хэлтсийн дарга

7032-3072

8

Ч.Гүнсэнхорол

Хөгжлийн бодлого, төлөвлөлт,

хөрөнгө оруулалтын хэлтсийн дарга

7032-3719

9

Б.Сайнжаргал

Нийгмийн бодлогын хэлтсийн дарга

7032-3071

10

Ц.Идэрсайхан

Санхүү, төрийн сангийн хэлтсийн дарга

7032-2562

11

Т.Үржинпүрэв

Хяналт-шинжилгээ, үнэлгээний хэлтсийн дарга

7032-3565

12

М.Дэлгэрсайхан

Цэргийн штабын дарга

7032-2215

13

Г.Баясгалан

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын газрын дарга

7032-3260

14

Ө.Жамдүдсансүм

Биеийн тамир, спортын газрын дарга

7032-2099

15

Н.Чимэддорж-Ойдов

Боловсрол, шинжлэх ухааны газрын дарга

7032-2506

16

Т.Ариунболд

Газрын харилцаа, барилга, хот байгуулалтын газрын дарга

7032-3720

17

Г.Пүрэвдорж

Гэр бүл, хүүхэд, залуучуудын хөгжлийн газрын дарга

7032-2227

18

Д.Одонбаяр

Онцгой байдлын газрын дарга

7032-2740

19

З.Балданням

Орон нутгийн өмчийн газрын дарга

7032-2006

20

М.Эрдэнэчулуун

Санхүүгийн хяналт, дотоод аудитын албаны дарга

7032-4171

21

Г.Дэлгэрмандах

Стандарт, хэмжил зүйн хэлтсийн дарга

7032-2320

22

О.Түмэнжаргал

Статистикийн хэлтсийн дарга

7032-2427

23

Н.Эрдэнэсувд

Татварын хэлтсийн дарга

7032-2425

24

Б.Цэдмаа

Улсын бүртгэлийн хэлтсийн дарга

7032-2606

25

Ч.Чанцалдиймаа

Ус, цаг уур, орчны шинжилгээний төвийн дарга

7032-2472

26

Т.Нарангарав

Хөдөлмөр, халамжийн үйлчилгээний газрын дарга

7032-2538

27

С.Цэдэнбалжир

Хүнс, хөдөө аж ахуйн газрын дарга

7032-2267

28

Г.Чимэддагва

Цагдаагийн газрын дарга

7032-2686

29

Ч.Хүрэлбаатар

Шүүхийн шийдвэр  гүйцэтгэх газрын дарга

7032-2030

30

Э.Цэдэвсүрэн

Шүүхийн шинжилгээний албаны дарга

7032-2838

31

Д.Шивааннүрдэв

Эрүүл мэндийн газрын дарга

7032-2195

32

Н.Норгинбадам

 Нийгмийн даатгалын хэлтсийн дарга

7032-3433

33

Б.Анхтуяа

Төрийн-үйлчилгээ, мэдээллийн төвийн дарга

7032-3222

34

Б.Норовсүрэн

Насан туршийн боловсролын төвийн дарга

99105274

35

Г.Дашжанцан

Бүсийн оношилгоо, эмчилгээний төвийн дарга

7032-2203

36

С.Санчир

Өвөрхангай аймаг дахь Политехникийн коллежийн захирал

7032-2089

37

Б.Дэмбэрэлсайхан

“Эрдэнэт, Булганы цахилгаан түгээх сүлжээ” ТӨХК-ийн захирал

7032-2176

38

Д.Лхам-Оролмаа

“Өвөрхангай АЗЗА” ТӨХК-ийн захирал

7032-2663

39

Ц.Хоролсүрэн

“Онги-Ус суваг” ОНӨААТҮГазрын захирал

7032-2642

40

Д.Сүх-Өлзий

“Арвайхээр тохижилт үйлчилгээ” ОНӨААТҮГазрын захирал

7032-2543

41

С.Дуламрагчаа

“Онги-Таац” голын сав газрын захиргааны дарга

7032-2567

42

Б.Сүхбаатар

ЗООНОЗ өвчин судлалын төвийн дарга

7032-3379

43

Д.Түмэнжаргал

Хөгжимт драмын театрын дарга

99327979

44

Д.Тогтох

Аймгийн музейн захирал

7032-2054

45

Л.Анхбаяр

Аймгийн төв номын сангийн захирал

7032-2613

46

Ш.Оюунчимэг

Гэр бүл, хүний хөгжлийн төвийн  дарга

99065065

47

Н.Амартүвшин

Автотээврийн үндэсний төв Өвөрхангай аймаг дахь 

салбарын дарга

7032-3996

48

М.Жамъяншарав

“Мэдээлэл холбооны сүлжээ” ТӨХХК-ийн Өвөрхангай аймаг дахь газрын дарга

7032-3599

49

Н.Ширчин

“Монголын цахилгаан холбоо” ХК-ийн Өвөрхангай аймгийн холбооны газрын дарга

7032-3234

50

Д.Өлзийхишигт

Шуудан холбооны газрын дарга

7032-3259

51

О.Батжаргал

Аудитын газрын  дарга

7032-3253

52

Д.Мөнхбаяр

Өвөрхангай аймаг дахь Шүүхийн Тамгын газрын дарга

7032-2448

53

Ж.Уламбаяр

Тагнуулын ерөнхий газрын Өвөрхангай аймаг дахь хэлтсийн дарга

7032-2916

54

Б.Эрхэмбаатар

Прокурорын газрын дарга

7032-2367

55

 А.Эрдэнэтунгалаг

Эрүүл мэндийн даатгалын хэлтсийн дарга

9595-0295

56 Д.Өсөх-Эрдэнэ Соёл, урлагийн газрын дарга  8826-0205
57 А.Хүүхнээ Усан спорт сургалтын төвийн дарга  9932-7272
58 А.Нямдаваа Мал эмнэлгийн газрын дарга  7032-2887

 

                                       

 

 

 

 

 

СУМЫН ЗАСАГ ДАРГА НАРЫН УТАСНЫ ЖАГСААЛТ

Д/д

Сумын нэр

Нэрс

Утасны дугаар

1

Арвайхээр

Б.Ганбат

99039025

88805550

2

Баруунбаян-Улаан

Д.Баатарчулуун

99064008

3

Бат-Өлзий

С.Амгалан

99746997

4

Баянгол

Д.Бямбатогтох

80981818

5

Баян-Өндөр

С.Чулууншагай

91069998

6

Богд

Ж.Гүнгээбуу

91115717

7

Бүрд

М.Мөнхбаяр

88320506

8

Гучин-Ус

Х.Энхтайван

91114779

9

Есөнзүйл

Т.Бат-Өлзий

99961333

10

Зүүнбаян-Улаан

Б.Баасан

99144784

11

Нарийнтээл

Б.Сугар

88100311

12

Өлзийт

Ж.Пүрэвсүрэн

95718899

13

Сант

Б.Адъяатогтох

99902109

14

Тарагт

Т.Нямдаваа

99922825

15

Төгрөг

Х.Лхагва

88046430

16

Уянга

Б.Бямбадорж

99069281

17

Хайрхандулаан

Ч.Ганхуяг

99949171

18

Хархорин

Г.Одгэрэл

99069652

19

Хужирт

Т.Баярмөнх

99103605

 

 

 

 

 

 

 

 

СУМЫН ЗАСАГ ДАРГЫН ТАМГЫН ГАЗРЫН ДАРГА НАРЫН УТАСНЫ ЖАГСААЛТ

Д/д

Сумын нэр

ЗДТГ-ын даргын  овог, нэр

Утасны дугаар

1

Баян-Өндөр

Д.Cонинбаяр

99043867

2

Бүрд

Б.Гачмаа

99066759

3

Бат-Өлзий

Н.Бат-Эрдэнэ

98111976

4

Баруунбаян-Улаан

Б.Доржнямбуу

99323535

93027773

5

Баянгол

Н.Балдандорж

88779997

6

Гучин-Ус

Н.Тунгалаг

99962852

7

Есөнзүйл

С.Бат-Эрдэнэ

99280797,

88014939

8

Өлзийт

Л.Гантулга

88245130

99293798

9

Зүүнбаян-Улаан  

Б.Шагдарсүрэн

99583985

10

Богд

Т.Баттогтох

91115112

11

Нарийнтээл

Б.Ичинноров

99967792

12

Сант

Г.Бат-Эрдэнэ

89977557

13

Тарагт

Э.Саруул 

(түр орлон гүйцэтгэгч)

92061999
14

Төгрөг

Ө.Баттуяа

88485988

15

Уянга

З.Дагвасүрэн

99107658

16

Хайрхандулаан     

А.Батсайхан

99944801

17

Хужирт

З.Цэцэгмаа

91010016

18

Хархорин

Х.Лхагвадулам

99055232
19

Арвайхээр

С.Ганчимэг

99056523

 

 

 

2018-05-24 11:45:27